Deividas Sirvydis antrą kartą šiame sezone pasirodė aikštėje ir su Detroito „Pistons“ šventė pergalę.

Dwane’o Casey auklėtiniai svečiuose 120:100 (29:23, 23:33, 38:19, 30:25) sutriuškino Majamio „Heat“ ekipą.

Lietuvis į aikštę išėjo likus žaisti 1:04 minutei ir sužaistą laiką prametė abu metus tritaškius. Jis buvo vienintelis krepšį atakavęs „Pistons“ žaidėjas per paskutinę mačo minutę.

Nugalėtojams Jerami Grantas pelnė 24 taškus, Derrickas Rose’as surinko 23.

Pralaimėjusiems Bamas Adebayo pelnė 28 taškus, bet Majamio klubui nepadėjo keturi svarbūs žaidėjai, tarp jų ir Jimmy Butleris su Tyleriu Herro.

Blogiausią NBA rezultatą turinti komanda privertė NBA vicečempionus pralaimėti trečią kartą iš eilės. „Pistons“ pergalę lėmė galingas trečiasis kėlinys, kurį komanda laimėjo 38:19. Tai didžiausiu skirtumu laimėtas klubo ketvirtas nuo 2019 metų balandžio.

„Pistons“: Jerami Grantas 24 (9 atk. kam.), Derrickas Rose’as 23, Blake’as Griffinas 15.

„Heat“: Bamas Adebayo 28, Duncanas Robinsonas 22, Kz Okpala 16.