Dusyk naudingiausias NBA krepšininkas Stephenas Curry pataikė septynis tritaškius, surinko 33 taškus, o „Golden State Warriors“ (7-2) krepšininkai 125:101 įveikė „Denver Nuggets“ komandą (3-5).

Tai buvo trečioji iš eilės „Warriors“ pergalė, po kurios ši komanda pakilo į antrąją vietą Vakarų konferencijoje, atsilikdama tik nuo „Los Angeles Clippers“ (7-1). „Nuggets“ klubas, generalinio vadybininko padėjėju dirba Artūras Karnišovas, Vakaruose žengia vienuoliktas.

Rungtynėse Ouklande S.Curry vėl buvo toks aktyvus, kad jam net nereikėjo žaisti nė minutės ketvirtajame kėlinyje. „Warriors“ lyderis viską buvo padaręs per pirmuosius tris rungtynių ketvirčius. Jis pataikė septynis iš trylikos tritaškių, o taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

18 taškų nugalėtojams pelnė Kevinas Durantas, taip pabaigdamas savo rungtynių seriją, per kurią pelnydavo 20 ir daugiau taškų. Ši serija tęsėsi 72 rungtynes – šiuo rodikliu K.Durantas dalinosi ketvirtą vietą su Michaelu Jordanu.

„Warriors“: S.Curry 33, K.Thompsonas 19, K.Durantas 18, D.Greenas 13, J.McGee 10;

Nuggets“: J.Murray 14, M.Beasley 12, D.Gallinari, G.Harrisas, J.Hernangomezas po 11.