0

NBA Rytų konferencijos finale prireiks lemiamų rungtynių

Trečiąjį Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) šeštųjų Rytų konferencijos finalo rungtynių kėlinį Majamio „Heat“ klubas pradėjo „iš žaidimo“ pataikydamas vos vieną metimą iš vienuolikos ir tuo suskubo pasinaudoti Indianos „Pacers“ krepšininkai.

Namuose žaidusi Indianos ekipa laimėjo atkarpą 14:2, padidino savo pranašumą iki dviženklio ir iškovojo svarbiausią kol kas šio sezono pergalę rezultatu 91:77 (21:23, 18:17, 29:15, 23:22).

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3:3, o lemiamos rungtynės pirmadienį bus žaidžiamos Majamyje.

Nugalėtojams 28 taškus surinko Paulas George'as (8 atk. kam., 5 rez. perd.), 24 – Roy'us Hibbertas, 16 – George'as Hillas (6 rez. perd.), 11 – Davidas Westas (14 atk. kam.).

Svečių gretose vėl pasižymėjo LeBronas Jamesas, kurio sąskaitoje 29 taškai (dvitaškiai 8/17), 7 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Po 10 taškų Majamio klubui pridėjo Dwyane'as Wade'as (dvitaškiai 2/9) ir Mario Chalmersas, 9 – Norrisas Cole'as.

Itin nesėkmingai šis mačas susiklostė Chrisui Boshui, kuris per 31 minutę pelnė vos 5 taškus ir prametė visus septynis dvitaškius metimus.

Indianos klubas Rytų konferencijos finale septintąsias rungtynes paskutinį kartą žaidė 1998 metais, kai 3:4 nusileido tuomet Michaelo Jordano vedinai Čikagos „Bulls“ komandai.