Tikrose taškų lenktynėse NBA lygoje pergalę pasiekė Vašingtono „Wizards“ (15-25) ekipa, kuri namuose 131:122 (31:20, 33:26, 36:36, 31:40) pranoko yderę Jutos „Jazz“ (29-11).

„Wizards“ šia pergale nutraukė savo penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Savo pranašumą šeimininkai įrodė jau pirmoje mačo pusėje. Puikiai puolę jie po dviejų kėlinių pirmavo 64:40.

Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko keliskart priartėti iki vienženklio skirtumo, bet „Wizards“ sugebėjo atsakyti taikliomis atakomis ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Bradley Bealas nugalėtojams pelnė net 43 taškus, atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo du kamuolius.

Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį, kai įmetė 35 taškus, atkovojo net 15 atkovotų kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems puikias rungtynes sužaidė australas Joe Inglesas, pataikęs 8 iš 10 tritaškių ir surinkęs 34 taškus.

Už jį rezultatyviau žaidė tik Donovanas Mitchellas, pelnęs 42 taškus.

Wizards“: Bradley Bealas 43, Russellas Westbrookas 35 , Rui Hachimura 12 (7 atk. kam.), Robinas Lopezas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 42, Joe Inglesas 34, Royce'as O'Neale'as 11, Rudy Gobertas 10 (13 atk. kam.).