Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate sekmadienį San Antonijaus „Spurs“ klubas namuose po atkaklios kovos 109:104 (39:19, 23:25, 21:25, 26:35) įveikė absoliučią lygos autsaiderę Oklahomos „Thunder“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

„Spurs“ nugalėjo „Thunder“ krepšininkus aštuntąjį kartą per paskutinius devynis tarpusavio susitikimus.

San Antonijaus komandai (15 pergalių/8 pralaimėjimai) Tony Parkeris pelnė 22 taškus, Timas Duncanas įmetė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Mattas Bonneris pridėjo 17 taškų, Rogeris Masonas ir Emanuelis Ginobilis surinko po 14 taškų.

Septintąją nesėkmę iš eilės patyrusioje „Thunder“ (2/23) ekipoje Jeffas Greenas pelnė 33 taškus, Kevinas Durantas (13 atk. kam., 4 blokuoti metimai) - 28, Nickas Collisonas - 10.

Po pirmojo kėlinio „Spurs“ krepšininkai pirmavo 39:19, o antrojo kėlinio viduryje padidino savo pranašumą iki 26 taškų 52:26. Iki ilgosios pertraukos „Thunder“ sumažino atsilikimą iki 18 taškų 44:62, o prieš ketvirtąjį kėlinį atsiliko 69:83. Likus žaisti 2 min., K.Durantas sumažino svečių deficitą iki trijų taškų 97:100. Šešis taškus iš eilės pelnęs T.Parkeris sugrąžino aikštės šeimininkams septynių taškų pranašumą 106:99, bet po J.Greenas tritaškio ir K.Duranto dvitaškio, likus žaisti 29 sek., komandas skyrė tik du taškai 104:106. „Spurs“ pergalę įtvirtino du taškus su varžovo pražanga pelnęs E.Ginobilis.

Kitose rungtynėse Vakarų konferencijoje pirmaujanti ir antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užimanti Los Andželo „Lakers“ komanda savo aikštėje 98:86 (20:18, 22:19, 27:25, 29:24) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Los Andželo klubui (20/3) Kobe Bryantas pelnė 26 taškus, Pau Gasolis įmetė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 3 metimus, Andrew Bynumas (9 atk. kam., 3 blokuoti metimai) ir Trevoras Ariza pridėjo po 14 taškų.

Devintąją nesėkmę iš eilės patyrusioje „Timberwolves“ (4/19) ekipoje Alas Jeffersonas surinko 20 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir blokavo 3 metimus, Craigas Smithas įmetė 18 taškų, Ryanas Gomesas - 13, Rashadas McCantsas - 12, o Mike'as Milleris (9 atk. kam.) - 11.

„Lakers“ savo aikštėje iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Toronto Raptors“„New Orleans Hornets“ 91:99 (24:22, 22:29, 26:29, 19:19)

„Memphis Grizzlies“„Miami Heat“ 102:86 (25:22, 21:24, 35:20, 21:20)

„San Antonio Spurs“„Oklahoma City Thunder“ 109:104 (39:19, 23:25, 21:25, 26:35)

„Los Angeles Lakers“„Minnesota Timberwolves“ 98:86 (20:18, 22:19, 27:25, 29:24).