Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis San Antonijaus „Spurs“ klubas trečiadienį svečiuose 19,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 111:107 (28:24, 24:23, 25:27, 17:20, 17:13) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Pirmąjį serijos mačą išvykoje sekmadienį „Spurs“ komanda varžovams pralaimėjo 92:107 (18:30, 25:19, 21:30, 28:28).

Svariausiai prie pergalės prisidėjo Timas Duncanas – 28 taškai, 11 po krepšiais atkovotų bei 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas varžovo metimas.

23 taškus nugalėtojams, kurie trečiajame bei ketvirtajame kėliniuose dusyk turėjo dešimties taškų pervarą, pelnė Kawhis Leonardas (9 sugriebti kamuoliai), 18 – Patty'is Millsas, 12 – Borisas Diawas (9 atk. kam.), po 9 – Danny'is Greenas, Emanuelis Ginobilis ir Marco Belinelli.

Arenos šeimininkų gretose trigubu dubliu (pirmuoju per savo karjerą NBA lygoje) pasižymėjo Blake'as Griffinas – 29 taškai, 12 (5 – puolime) po krepšiais sugriebtų kamuolių bei 11 rezultatyvių perdavimų. Be to, jis perėmė 1 kamuolį ir blokavo varžovo metimą.

21 tašką į svečių krepšį įmetė Chrisas Paulas, 20 – DeAndre Jordanas (15 atk. kam.), 16 – J.J. Redickas, 11 – Jamalas Crawfordas.

Trečiąsias ir ketvirtąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes klubai San Antonijuje žais penktadienį bei sekmadienį.

Pralaimėjimais lygos atkrintamąsias varžybas San Antonijaus „Spurs“ komanda pradėjo 2003, 2005 ir 2007 metais, tačiau visais trimis atvejais tapo NBA čempione.

Kitose trečiadienio NBA lygos atrintamosiose rungtynėse sėkmė lydėjo arenų šeimininkus: