Indianos „Pacers“ krepšininkai (9/13) NBA čempionate sekmadienį patyrė nesėkmę namie, rezultatu 100:118 (26:26, 21:26, 27:39, 26:27) pralaimėję lygos čempionei Milvokio „Bucks“ (13/8) komandai.

Du kėlinius Indianos arenoje vyko apylygė kova. Trečio ketvirčio pradžioje „Pacers“ priartėjo prie savo varžovų per vieno taško skirtumą (53:54), bet tada čempionai spurtavo ir iki kėlinio pabaigos įgijo 17 taškų pranašumą (91:75).

Vienas „Pacers“ lyderių Domantas Sabonis buvo neutralizuotas ir sužaidė nerezultatyviausias savo sezono rungtynes. Lietuvis per 22 minutes surinko 4 taškus, pataikęs 1 iš 6 dvitaškių ir 2 iš 3 baudų metimų, o taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo.

D. Sabonio statistikos vidurkiai šį sezoną – 17,4 taško, 11,4 atkovoto kamuolio ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo per vienas rungtynes.

Po šios nesėkmės „Pacers“ lieka 13-oje vietoje NBA Rytų konferencijoje, „Bucks“ yra ketvirti.

Ateinančią naktį Indianos klubas svečiuose kovos prieš Minesotos „Timberwolves“ (10/10).

„Pacers“: Carisas LeVertas 23 (4/5 trit.), Malcolmas Brogdonas 16 (2/8 trit.), Justinas Holiday, T. J. McConnellas ir Chrisas Duarte po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (10/13 dvit., 13 atk. kam.), Jrue Holiday 23 (9 rez. perd.), Bobby Portisas 15.