NBA lygos pusfinalio serijoje „Golden State Warriors“ 127:100 (26:33; 41:23; 43:24; 17:20) nuskandino Los Andželo „Lakers“. Su šia pergale NBA čempionai atstatė Vakarų konferencijos pusfinalio serijos lygybę.

Domantą Sabonį iš atkrintamųjų eliminavusios ekipos ir Los Andželo krepšininkų pusfinalio serijos rezultatas tapo 1-1.

Los Andželo krepšininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio pirmavo 7 taškais (26:33).

Užtikrintai veržtis į priekį NBA čempionai pradėjo antrajame rungtynių ketvirtyje ir neleido varžovas priartėti iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojus į priekį užtikrintai vedė Klay'us Thompsonas, kuris per 31 minutę pelnė 30 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu „Lakers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo komandos žvaigždė LeBronas Jamesas, kuris per 28 aikštėje praleistas minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Primename, jog antradienio naktį įvyko pirmasis komandų susitikimas, kuriame 112:117 pirmąją serijos pergalę įsirašė „Lakers“ krepšininkai.

Trečiosios komandų tarpusavio rungtynės įvyks sekmadienio naktį.

„Warriors“: Klay Thompsonas 30 (3 atk. kam., 1 rez. perd), Stephenas Curry 20 (4 atk. kam., 12 rez. perd.), JaMychalas Greenas 15 (1 atk. kam., 2 rez. perd.), Andrew Wigginsas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Draymondas Greenas (11 atk. kam., 9 rez. perd.) po 11, Mosesas Moody 10 (7 atk. kam., 2 rez. perd.), Donte DiVincenzo 8 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Gary Paytonas 7 (5 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 23 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Rui Hachimura 21 (5 atk. kam.), Anthony Davisas 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), D'Angelo Russellas 10 (1 atk. kam., 8 rez. perd.), Lonnie Walkeris 9 (1 rez. perd.), Austinas Reavesas 7 (4 atk. kam., 2 rez. perd.).