Dvidešimt antrą pergalę 31-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas.

Trečiadienį namuose 18,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 102:83 (23:25, 24:20, 29:23, 26:15) nugalėjo ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusią bei dvyliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Šarlotės "Hornets" (10 pergalių ir 23 pralaimėjimai) komandą.

Trečią susitikimą iš eilės nuo suolo pradėjęs lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 4 (1 - puolime) kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei dusyk prasižengė. Per 24 su puse minutės (24:25) D.Motiejūnas prametė tritaškį, pataikė 5 dvitaškius iš 12 ir realizavo abu baudų metimus.

36 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas, 14 - Patrickas Beverley'is, 11 - Dwightas Howardas, 10 - Trevoras Ariza.

Po 16 taškus į šeimininkų krepšį įmetė Michaelas Kikkas-Gilchristas ir Geraldas Hendersonas, 12 - Kemba Walkeris, 10 - Gary's Nealas.

Kitų trečiadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Bostono "Celtics" - Sakramento "Kings" 106:84 Indianos "Pacers" - Majamio "Heat" 106:95 Los Andželo "Clippers" - Niujorko "Knicks" 99:78 Klivlando "Cavaliers" - Milvokio "Bucks" 80:96 San Antonijaus "Spurs" - Naujojo Orleano "Pelicans" 95:93 (po pratęsimo) Oklahomos "Thunder" - Finikso "Suns" 137:134 (po pratęsimo)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.