Aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje šeštadienį prasidėjo 25-asis turas. Jame netrūko įspūdingų įvarčių, o didžiausią ir efektingiausią pergalę iškovojo argentiniečių Gonzalo Higuainu pasipildžiusi Londono „Chelsea” ekipa.

„Chelsea” namuose net 5:0 (2:0) sumindė lygos autsaiderius, „Huddersfield” futbolininkus.

Intrigos Londone neliko jau po pirmojo kėlinio. Dominavę šeiminikai galėjo pelnyti ir daugiau, tačiau į ilgąją pertrauką komandos žengė švieslentėje degant rezultatui 2:0.

Pirmąjį rungtynių ir pirmąjį savo įvartį naujame klube pelnė G. Higuanas. Viso jis šiame mače pasižymėjo dukart.

Antrajame kėlinyje prasidėjo varžovų triuškinimas. Prie dviejų argentiniečio įvarčių tiek pat pridėjo Edenas Hazardas, vėliau, besibaigiant rungtynėms, dar vieną pridėjo ir Davidas Luizas.

Po šios pergalės „Chelsea” trumpam sutvirtina pozicijas ir su 50 taškų išlieka ketvirtoje vietoje. „Huddersfield” su 11 taškų lieka turnyrinės lentelės dugne ir vis labiau tolsta nuo išlikimo lygoje.