26
Triumfo akimirkos (Fotodiena/ Viltė Domkutė)

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą vainikavo žaidimas į vieną krepšį: nuo pirmųjų minučių finale dominavęs ir pasipriešinimo nesulaukęs Kauno „Žalgiris“ iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

26

Titulą apgynęs Kauno klubas finalo rungtynėse Vilniuje 91:66 (22:12, 24:15, 22:16, 23:23) sutalžė Panevėžio „Lietkabelį“ ir KMT čempionu tapo penktą kartą.

Naudingiausiu finalinio ketverto krepšininku antrus metus iš eilės tapo „Žalgirio“ vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne’as, kuris tik neseniai sugrįžo po traumos.

„Buvo ilgas kelias nuo traumos iki dabar. Turėjau operaciją, bet dabar jaučiuosi labai gerai. Trofėjus yra lyg simbolis, kad tas darbas atsiperka. Daug dirbau ir tikrai smagus jausmas“, – sakė J.Lauvergne‘as.

Koks saldus MVP apdovanojimas?

Apie jį negalvojau, tiesiog stengiausi žaisti taip gerai, kaip galiu bei laimėti taurę. Kartais atrodo, kad tiesiog sekasi. Jausmas geras ir todėl, kad pastarąsias dvi savaites žaidžiame vis geriau ir geriau. Likusi sezono dalis turėtų būti linksmesnė visiems.

Kaip šis trofėjus gali padėti išvalyti komandai galvas?

Turime žaidėjų, kuriems tai tikrai į naudą. Man pačiam svarbu, kad komanda visada augtų. Jeigu žaisime taip, kaip pastarąsias dvi savaites, tai turėtume laimėti dar daug rungtynių.