Naudingiausiu ULEB Eurolygos krepšinio turnyro paskutiniosios reguliariojo sezono savaitės žaidėju tapo ispanas Jordi Triasas, kurio "AXA FC Barcelona" (Ispanija) klubas ketvirtadienį svečiuose 69:65 įveikė Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) penketuką.

36 naudingumo balus surinkęs 27-erių metų 206 cm ūgio ispanas šiose rungtynėse pelnė vos 9 taškus, tačiau po krepšiais atkovojo net 20 ir perėmė 1 kamuolį, atliko net 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, kartą prasižengė ir privertė varžovus prasižengti 4 kartus.

Per 34 su puse minutės J. Triasas pataikė 4 dvitaškius iš 6 ir 1 baudos metimą iš 4.

Antrą-trečią vietas pasidalijo po 33 naudingumo balus surinkę amerikiečiai Marcusas Fizeris ir Travis Watsonas.

Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) klubas ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 101:94 palaužė Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) ekipos pasipriešinimą, o 30-metis 203 cm M. Fizeris šiose rungtynėse pelnė 28 taškus (dvitaškiai 9/14, baudos 10/12), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo, 5 prasižengė ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

27-erių metų 203 cm ūgio T. Watsonas, kurio Milano "Armani Jeans" (Italija) savo aikštėje 63:83 pralaimėjo Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) penketukui, ketvirtadienį į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (tritaškiai 1/1, dvitaškiai 7/12, baudos 1/4 ), po krepšiais atkovojo 16 ir perėmė net 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, keturis sykius suklydo, tris prasižengė ir privertė svečius prasižengti 5 kartus.

Naudingiausių savaitės žaidėjų penketuką užbaigia po 31 naudingumo balą surinkę 30-metis 187 cm ūgio amerikietis Willie Solomonas (Stambulo "Fenerbahce Ulker, Turkija) ir 28-erių metų 211 cm ūgio prancūzas pape Badiane`as (Roano "Chorale", Prancūzija).