Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-29) svečiuose 102:120 (25:38; 26:17; 24:34; 27:31) nesusitvarkė su Los Andželo „Lakers“ (27-32) krepšininkams.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 31 minutę ir sugebėjo surinkti 12 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 1 klaidą ir 3 pražangas.

Los Andželo krepšininkai išsiveržė į priekį jau pirmajame kėlinyje, o „Pelicans“ per visas rungtynes taip ir nepavyko nei karto pirmauti. Antrąją susitikimo pusę visiškai dominavę šeimininkai džiaugėsi pergale.

Tačiau rungtynėse netrūko ir aistrų. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui už nesulaikytas emocijas J. Valančiūno ekipos naujokas Joshas Richardsonas buvo išvarytas iš aikštės.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Anthony Davisas, kuris per 30 žaidimo minučių surinko 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Naujojo Orleano komandoje savo pasirodymu išsiskyrė Brandonas Ingramas, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 4 kamuolius.

Po čiurnos skausmų į aikštę sugrįžo LeBronas Jamesas, kuris po Kareemo Abdulo-Jabbaro taškų rekordo pagerinimo rungtyniavo pirmą kartą. Per 29 minutes jis sugebėjo pelnyti 21 tašką, sugriebti 6 kamuolius, atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo ekipoje debiutavo visi penki mainų lange klubą papildę žaidėjai. Iš jų sėkmingiausiai pasirodė D'Angelas Russellas, kuris pelnė 21 tašką, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25, CJ McCollumas 22 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Willy Hernangomezas 14 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 12 (11 atk. kam.), Herbertas Jonesas 11.

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (10 atk. kam.), D'Angelo Russellas 21 (7 rez. perd.), LeBronas Jamesas 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderas 10.