Italijos Serie A čempionate „Napoli“ futbolininkai pirmadienio vakarą galėjo pavyti turnyre pirmaujantį Milano „Inter“ klubą ir susilyginti su juo pagal surinktus taškus.

Tačiau tokia proga „Napoli“ nepasinaudojo – rungtynes išvykoje su 18 vietoje esančia „Cagliari“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1.

Be to, „Napoli“ šiame mače teko vytis varžovus. 56 minutę „Cagliari“ komandą į priekį tolimu smūgiu išvedė Gastonas Pereiro. Tik 87 minutę rezultatą tiksliu smūgiu galva išlygino Victoras Osimhenas.

„Napoli“, kaip ir čempionų titulą ginantis Milano „Inter“, turi 54 taškus. Serie A pirmaujantis „Milan“ surinko 56 taškus.

Per kitas rungtynes pirmadienį „Bologna“ namie 2:1 įveikė „Spezia“ komandą. Svečiai pirmavo po Rey Manajaus įvarčio (11 min.), bet „Bologna“ persvėrė rezultatą po Marko Arnautovičiaus dublio (40 ir 84 min.).