Pergales nacionalinėse pirmenybėse iškovojo futbolo grandai – Paryžiaus „Saint-Germain“, Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“.

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse PSG svečiuose net 6:1 sutriuškino „Clermont“ ekipą.

Šiose rungtynėse spindėjo du futbolininkai: Neymaras ir Kylianas Mbappe, kurie pelnė po tris įvarčius. Pirmasis pasižymėjo 6, 71 ir 83 min., tuo tarpu K.Mbappe – 19, 74 ir 80 min..

Vienintelį įvartį „Clermont“ ekipai pelnė Jodelis Dossou (42 min.).

PSG tvirtai pirmauja Prancūzijoje, artimiausius varžovus lenkdama net 15 taškų.

Italijos „Serie A“ čempionate „Juventus“ ekipa, kuri svečiuose 2:1 palaužė „Cagliari“ komandą.

10-ą minutę „Cagliari“ į priekį išvedė Joao Pedro, tačiau dar 45-ą minutę Matthijs de Ligtas rezultatą išlygino.

Pergalingą įvartį 75-ą minutę pelnė Dušanas Vlahovičius.

„Juventus“ su 62 taškais rikiuojasi 4-a ir nuo „Napoli“ bei „Inter“ atsilieka 4 taškais.

Ispanijos „La Liga“ turnyre „Real“ ekipa namuose 2:0 įveikė „Getafe“ futbolininkus.

Pirmą įvartį rungtynėse 38-ą minutę pelnė Casemiro, o skirtumą 68-ą minutę padvigubino Lucasas Vazquezas.

„Real“ jau 12 taškų lenkia artimiausią persekiotoją „Sevilla“ ekipą.