Pirmąją pergalę Olandijos meste Tilburge vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono A grupės turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė, ketvirtosiose rungtynėse šeštadienį 10:4 (3:0, 3:1, 4:3) nugalėjusi Serbijos komandą.

Mūsų šalies rinktinei po du įvarčius pelnė Artūras Katulis (18 ir 48 min.) ir Tadas Kumeliauskas (20, 29), po vieną – Rolandas Aliukonis (6), Darius Pliskauskas (28), Povilas Verenis (39), Egidijus Bauba (57), Nerijus Ališauskas (60) ir Dalius Vaiciukevičius (60).

Donatas Kumeliauskas, D. Pliskauskas ir D. Vaiciukevičius atliko po tris rezultatyvius perdavimus, Darius Lelėnas, P. Verenis, T. Kumeliauskas ir Dovydas Kulevičius – po du.

Paskutines rungtynes lietuviai žais sekmadienį su Japonijos ledo ritulininkais.

Turnyro nugalėtoja iškops į aukščiausiąjį divizioną, o paskutinę vietą užimsianti ekipa iškris į II divizioną.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Ukraina 4 4 0 0 0 38-10 12

2. Austrija 3 3 0 0 0 22-3 9

3. Japonija 4 2 0 0 2 10-6 6

4. Olandija 3 1 0 0 2 7-13 3

5. Lietuva 4 1 0 0 3 18-26 3

6. Serbija 4 0 0 0 4 6-23 0.