Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"Populizmu ir demagogija skatinama neapykanta pačiam parlamentarizmui ir yra būdinga posovietinei erdvei. "
"Kalčiausi dėl susidariusio fono be jokios abejonės yra Seimo nariai,"

Atrodo straipsnyje viskas gerai. Vien tik kaltinimai ... Lietuvai...

Ilgai galvojau ką reiškia tokios rašliavos.O gal teisus "ZEITGEIST": kalsime į smegenis per visas informacijos priemones ir įkalsime...

Buvo sovietinė sistema. 1990m. atkuriama nepriklausomybė Lietuvoje- sunkus laikas Lietuvai, keičiasi sistema, vyksta privatizacija... ir - parlamentarizmas, o reikėjo "kieto" prezidento, kaip ir po 20 metų reikia...
Populiariausias Lietuvos "zampolitas" Leonidas D.ir kiti "politrukai" neseniai rašė , kad Lietuvai iš viso nereikia prezidento.

T. Čyvas taip pat neseniai savo rašinyje Prezidentei D.G "rekomendavo" nesikišti į Seimo kompetenciją...

"Mušk Seimą- būsi mylimas"- gudrus smegenų plovimas.Tik nežinau , už pinigus ar dėl išplautų savo smegenų.

Kodėl ponai taip bijote "kietesnio" Prezidento ?
Ar geriau Seimo "juokdariai"?
Posovietinei erdvei reikėjo ir reikia "kietesnių" prezidentų,o vėliau jau jų "suminkštėjimas" ir parlamentarizmo sustiprėjimas.
ai tie patys zurnalistai visalaik musa seima, irgi kad butu mylimi
"Populizmu ir demagogija skatinama neapykanta pačiam parlamentarizmui ir yra būdinga posovietinei erdvei."
Kaip tik personalinės mašinos ir kitos gėrybės už mokesčių mokėtojų pinigus yra "Советская реальность". "KUR PADĖJAI MANO PINIGUS, MOKESČIO MOKĖTOJO PINIGUS?" - yra kapitalistinės erdvės varomoji jėga, juk parlamentarai gauna nemažas algas, o Lietuvoje, sprendžiant pagal jų atlikto darbo kokybę, milžiniškas. Algos pinigus ir turi, kaip visi valstybės piliečiai naudoti transportui ir kitoms išlaidoms.
taupymas ir karpymas priėjo liepto galą, lenktynės tokiuose pasiūlymuose reiškia kvailių lenktynes
Populizmu ir demagogija skatinama neapykanta pačiam parlamentarizmui ir yra būdinga posovietinei erdvei.

Lygiai tas pats atvejis yra su nepriklausomais teismais. Sąmoningai kurstomas proletaras nekęsti teismų. Nes kaip kitaip - jei teismai bus nepriklausomi ir dar mylimi, tai jau grėsmė valdantiesiems (nesvarbu, konservai ar sacijaldimokratai)
O dar labiau būsi mylimas, jei muši Vyriausybę.
Labai pritariu T.Čyvo staipsniui. Norėtųsi sulaukti tęsinio po apsikarpimo. ponia Degutienė, deja populistė. Seimas apsikarpys, susimažins ir sėdės, nieko neveikdami. O kas išspręs tą sudėtingą uždavinį, kurį prieš metus iškėlė signataras Rsimavičius: "Mūsų įstatymų leidybos koncepcija ir technika turi daug trūkumų. Visų pirma tai pasireiškia įstatymų darymo manija (visi nori turėti savo nuosavą įstatymą), baisia įstatymų infliacija. Abejingai paliekamas klausimas – kaip galima tvarkytis pagal tūkstančius įstatymų? Įstatymų infliacija savaime keičia pačią įstatymo sąvoką. Tuo nenoriu pasakyti, kad reikia iš Vyriausybės atimti valdymo galias įstatymais. Norima pasakyti, kad nėra būtina valdyti leidžiant įstatymus, nes šitaip valdant gaunami priešingi rezultatai. Taip painiojamas valdymas su įstatymų leidyba ir tada nesuvokiama nei viena, nei kita… Naujai išrinktas Seimas, t u r i u… v i l t i e s, privalės užsiimti ne tiek įstatymų leidyba, kiek esamų įstatymų delegifikacija, kad didžioji priimtų įstatymų dalis taptų administracinės teisės aktais ar tiesiog taisyklėmis, ar kaip nereikalingi būtų panaikinti. Mūsų teisę nuvertina ne tik per didelis įstatymų kiekis, bet prasta jų kokybė, o iš esmės tai, kad savo painumu ir dviprasmybėmis ji tapo tikromis teisininkų ir jurisprudencijos ganyklomis " (N.Rasimavičius 2008 03 11 kalba Seime)."
Aišku , teisingai rašo autorius. Bet tas - visiems aišku. Kas iš to? Nieko , tik tarpusavio įtampos kurstymas.
Jau prieš 20 metų, kai iširo TSRS , atsirado kitaip mąstančių žmonių, kurie suprato, kad ta "perestroika" bus pasaulinės sistemos krizė. Dabar , matyt, niekas tuo jau neabejoja.
Demokratija- figos lapas, pasaulį kol kas valdo jėga ir pinigai, taip buvo per amžius , taip dar ilgai ir bus.Didžioji depresija baigėsi II Pasauliniu karu ir Pasaulio pasidalinimu. Panašiai bus ir dabar. Tą visi jaučia nesąmoningai. Įtampa auga.
O Lietuvos Seimas yra toks, koks ir yra.Ir ne tik Seimas.Koks protingas žmogus dabartinėmis sąlygomis gali eiti į valdžią Lietuvoje? Kaip jis gali pakeisti tą sistemą, jeigu mato, kad ji nepakeičiama? Todėl ir lenda į valdžią visi gudrūs, bet neprotingi, ir šneka niekus prisidengdami demokratija ir laisve, o mintyje turi valdžią ir pinigų diktatūrą.Per dvidešimt metų išaugo gudrių durnių pamaina.
"Gudrumas - nepaprastai ribotų žmonių mąstymo būdas,labai skiriąsis nuo proto,į kurį iš išorės jis panašus." I.Kantas.
Tiesos yra, bet man nesolidžiai atrodo parodomasis ėjimas į liaduį ir noras pasirodyti biednesniu, nei esi. Geriau jie normaliai atliktų savo pareigas - niekas neskaičiuotų jų pinigų.
O as manau, jeigu tauta vargsta, didele dauguma dirma uz minimalia alga, kiti bedarbiai ar pensininkai, rodant pagarba savo rinkejams, patiems reikia susiprasti ir nerodyti prabangos ten, kur ji tikrai nebutina darbui.Man nesolidziai atrodo, kai pas rinkejus, apsirengusius is labdaros ir stovincius eileje prie nemokamu pietu, atvaziuoja su limuzinu pasiputes seimunas.Juk ir tas limuzinas -rinkejo pinigais nuomojams.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų