Sekmadienio vakarą Kaune Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ ir Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ susikovė dėl trečiosios vietos Eurolygoje. Lietuviškajame mūšyje pranašesni buvo pirmą kartą finaliniame ketverte dalyvavę „Monaco“ krepšininkai, kurie varžovus įveikė 78:66 (24:13; 20:15; 16:17; 18:21).

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo itin vangiai, abiems klubams sunkiai sekėsi užsivesti. Visgi ketvirčio pabaigoje „Monaco“ krepšininkams pavyko įsivažiuoti ir susikrauti dviženklę persvarą (24:13).

Antrajame ketvirtyje didesnės intrigos sulaukti nepavyko. Tiek Š. Jasikevičius, tiek jo treniruojami „Barcelonos“ krepšininkai rungtyniavo be emocijų ir didesnių pastangų. Tuo tarpu „Monaco“ krepšininkai pasinaudojo tokiu priešininkų nusiteikimu ir veržėsi į priekį. Į ilgąją pertrauką Š. Jasikevičiaus auklėtiniai keliavo atsilikinėdama 16 taškų (44:28).

Nors po ilgosios pertraukos „Barcelona“ sugrįžo kažkiek atsigavusi ir aktyvesnė, įpusėjus kėliniui vėl sustojo.  Atsilikimo per visą ketvirtį sumažinti nepavyko ir į lemiamą ketvirtį „Monaco“ krepšininkai keliavo pirmaudami 15 taškų (60:45).

Lemiamas ketvirtis praėjo be jokios intrigos.

Donatas Motiejūnas per 16 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą klydo, perėmė kamuolį, blokavo metimą, provokavo 4 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir rinko 3 naudingumo balus.

Tuo tarpu Rokas Jokubaitis per 15 minučių užfiksavo 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 2 išprovokuotas pražangas, 1 asmeninę ir -2 naudingumo balus.

Rezultatyviausias katalonų gretose buvo Nikola Mirotičius, kuris pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose puikiai pasirodė Matthew Strazelis, kuris įmetė 15 taškų, atkovojo 2  kamuolius ir perėmė 1 kamuolį.

Didžiąją dalį rungtynių ant suolo praleido motyvacijos stokojęs „Monaco“ lyderis Mike'as Jamesas.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15 (2/4 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Alexas Abrinesas 9, Tomašas Satoransky, Kyle‘as Kuričius ir Jamesas Nnaji po 7, Janas Vesely 6, Nicolas Laprovittola 5, Nikola Kaliničius 4.

„AS Monaco“: Matthew Strazelas 14 (5/5 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), Elie Okobo ir Alpha Diallo po 10, Jordanas Loydas (6 rez. perd.), Jaronas Blossomgame‘as ir Donta Hallas (11 atk. kam.) po 9, Chima Moneke ir Yoanas Makoundou po 4.