Motyvaciją praradęs ASVEL nepasipriešino „Olympiacos“ klubui

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ (22/9) ekipa, kuri namuose 81:55 (22:13, 15:16, 19:10, 25:16) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (8/23) krepšininkais. Pirmajame kėlinyje sužaidus beveik 7 minutes šeimininkai jau įgijo dviženklį pranašumą – 18:7.

Vis dėlto ASVEL sugebėjo stabilizuoti situaciją ir 17-ąją minutę komandas skyrė vos 5 taškai (24:29), bet pirmąją dvikovos daly OLY baigė su 8 taškų atsarga – 37:29. Šeimininkai visus reikalus nusprendė išsiaiškinti iškart po pertraukos, kai spurtavo 13:3 ir atitrūko – 50:32.

Nors ASVEL turėjo bene 15 minučių išsigelbėjimui, tačiau atkurti intrigos nesugebėjo. „Olympiacos“ leido pailsėti Moustapha Fallui, o ASVEL namuose paliko Nando De Colo ir Amine‘ą Noua. Dvigubą savaitę OLY užbaigs dvikova namuose su principiniu varžovu Atėnų „Panathinaikos“, o ASVEL savoje arenoje priims Belgrado „Crvena Zvezda“ komandą.

„Olympiacos“: Thomasas Walkupas (7 rez. perd.) ir Shaquielle‘as McKissicas po 11, Kostas Papanikolaou 10 (6 atk. kam.), Aleksandras Vezenkovas 9 (1/6 tritaškiai), Alecas Petersas 8 (1/5 tritaškiai, 7 atk. kam.).

ASVEL: Retinas Obasohanas 12, Alexas Tyusas 10 (6 atk. kam.), Dee Bostas (2/5 tritaškiai) ir Jonah Mathewsas po 8.