„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ sezono startas negalėjo būti labiau dramatiškas. Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (1-0) namuose 72:70 (17:21, 11:18, 22:14, 22:17) paskutinėmis sekundėmis palaužė Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (0-1).

Sausakimšame ir virš 900 žiūrovų pritraukusiame Michealsen centre po ilgosios pertraukos LCC merginos turėjo 11 taškų deficitą (28:39), o rezultatą persverė tik ketvirtojo kėlinio pradžioje (55:53).

Lemiamus taškus likus 4 sekundėms iš po krepšio pataikė Maisa Pereira Dias, kuriai tai buvo pirmas taiklus metimas iš žaidimo.

LCC gretose naudingiausia buvo Gerda Raulušaitytė. Puolėja per 32 minutes pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.Taip pat išsiskyrė ir Lina Loceniece, kuri pelnė 17 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūno-Amberton“ komandą į priekį vedė Uliana Datsko, kurios sąskaitoje per 28 minutes užfiksuoti 15 taškų (4/5 dvit.), 6 atkovoti kamuoliai ir 20 naudingumo balų.

Atkovotus kamuolius LCC laimėjo užtikrintai (42:27), iš kurių 15 nusiėmė pergalingo metimo autorė.

„LCC“: Lina Loceniece 17 (4/11 trit.), Gerda Raulušaitytė 16 (7/8 baud., 6 atk. kam., 25 naud.), Neda Pliatkutė 10 (5 atk. kam.), Dominyka Paliulytė 9, Maiara Pereira Dias 7 (3/7 dvit.).

„Neptūnas“: Uliana Datsko 15 (4/5 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Saulė Mikelionytė 13 (2/4 trit.), Rūta Stipra 12 (3/8 dvit.), Viktoria Balaban 10 (4/5 dvit., 4 kld.), Brigita Sinickaitė 8 (9 rez. perd.), Amanda Okodugha 7 (6 atk. kam.).