Vilniaus TEO krepšininkės iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės moterų Eurolygoje ir tapo D grupės lydere. Vilnietės „Siemens“ arenoje 72:49 (12:10, 13:15, 26:12, 21:12) sutriuškino Košicės „Maxima Broker“ krepšininkes iš Slovakijos.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, ekipos dažnai klydo ir netiksliai atakavo krepšį. Sužaidus 7 minutes rezultatas buvo lygus, bet antrąjį tritaškį pataikiusios slovakės išsiveržė į priekį 10:7. Paskutinę minutę pranašumą lietuvėms grąžino Aurimės Rinkevičiūtės tritaškis ir TEO pirmavo 12:10.

Antrajame kėlinuke komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis. Lietuvėms ir toliau nesisekė puolime ir jas gelbėjo tik netaiklūs varžovių metimai iš po krepšio. Vis dėlto kėlinuko viduryje slovakės ėmė pataikyti ir skirtumas tarp komandų pradėjo augti. Likus žaisti tris minutes „Maxima Broker‘ klubas pirmavo 22:15, bet likusį kėlinuko laiką sėkmingiau žaidė mūsiškės. L.Wilson ir N.Kuin pataikė po tritaškį, o J.Štreimikytė užbaigė gražią ataką ir ilsėtis esant lygiam rezultatui 25:25.

Trečiąjį kėlinuką TEO krepšininkės pradėjo 7 taškais be atsako ir atitrūko 32:25. Netrukus nesportinę pražangą užsidirbo L.Cohen, o Lietuvos klubas padidino persvarą iki 9 taškų - 34:25. Kėlinuko viduryje trečiąjį tritaškį pataikė N.Kuin ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis - 38:27. Varžovės kelis kartus sumažino atsilikimą iki vienženklio skirtumo, tačiau L.Wilson ir R.Valentienė pataikė po tritaškį ir po trijų ketvirčių TEO pirmavo 51:37.

Penktasis N.Kuin tritaškis ketvirtajame kėlinuke padidino TEO pranašumą iki 15 taškų (54:39), tačiau slovakės nenuleido rankų. L.Wilson nubausta nesportine pražanga, o "Maxima Broker" ekipa sumažino atsilikimą iki 10 taškų - 45:55. Vis dėlto po 5 taškus iš eilės pelnė D.Staugaitienė ir L.Wilson ir skirtumas tarp ekipų padidėjo iki 20 taškų - 65:45.

TEO: C.Langhorne 19 (15 atk.kam.), N.Kuin 18 (tritaškiai 5/7, 6 atk.kam.), L.Wilson 14 (5 per.kam.), D.Staugaitienė 11(7 atk.kam.), J.Štreimikytė 4 (10 atk.kam.).

„Maxima Broke“: L.Frohlich 11 (9 atk.kam.), C.Kraayeveld (9 atk.kam.) ir A.Kovačova - po 8.