Eurolygos „Top 16“ varžybų trečiojo turo H grupės rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius bei Rimantas Kaukėnas, namuose 74:56 (11:10, 16:12, 26:15, 21:19) Maskvos CSKA komandą, kuriai atstovauja Ramūnas Šiškauskas.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Rusijos, kurie sužaidus 8 minutes buvo priekyje – 5:10. Per likusį laiką CSKA taškų nepelnė, tuo tarpu Sienos krepšininkai įmetė 6 be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo priekyje – 11:10.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Montepaschi“ ekipa, kuri surengė spurtą 9:2 bei atitrūko – 20:12. Per likusį laiką italams pavyko išsaugoti savo pranašumą ir komandos išėjo ilsėtis jiems pirmaujant – 27:22.

Po didžios pertraukos aikštelės šeimininkai toliau sėkmingai rungtyniavo bei po T. McIntyre‘o tritaškio pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 36:24. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos „Montepaschi“ komandai dar labiau pavyko didinti savo persvarą – 53:37.

Ketvirtajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai neketino atsipalaiduoti ir sužaidus 2 minutes įgijo rekordinį pranašumą – 57:40. Po R.Kaukėno dvitaškio skirtumas išaugo iki 21 taško – 63:42. Per likusį laiką Eurolygos čempionai nesugebėjo pasivyti savo varžovų ir buvo priversti aikštelę palikti nuleistomis galvomis.

K.Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 8 bei perėmė 4 kamuolius.

R.Kaukėnas per 22 žaidimo minutes įmetė 18 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/7 baudos metimai), sugriebė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo antras pagal rezultatyvumą savo klubo gretose.

Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik 21 tašką surinkęs Terrellas McIntyre'as. Benjaminas Eze pridėjo 15 taškų.

R.Šiškauskas aikštelėje praleido 34 minutes, per jas pelnė 2 taškus (0/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 bei perėmė 4 kamuolius.

Pralaimėjusių gretose sėkmingiausiai žaidė 10 taškų įmetęs Terence'as Morrisas. Zorano Planiničiaus sąskaitoje - 9 taškai.