0

Septintąją pergalę aštuntose Eurolygos rungtynėse iškovojo C grupės lyderė Sienos „Montepaschi" ekipa su dviem krepšininkais iš Lietuvos, kuri svečiuose 82:66 (15:15, 23:11, 21:19, 23:21) įveikė aštuntąją nesėkmę iš eilės patyrusią Zagrebo „Cibona" komandą.

Italijos čempionai jau antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir daugiau nei akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu. Antroje mačo pusėje svečiai visą laiką turėjo solidų pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 82:66.

25 minutes aikštelėje praleidęs Rimantas Kaukėnas nugalėtojams pelnė 20 (dvitaškiai 6/10, tritaškiai 2/3, baudos 2/3) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Kšyštofas Lavrinovičius per 22 minutes surinko 16 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 2/3, baudos 2/2) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 kartus prasižengė.

„Cibona": L.Radosevičius 20 (7 atk. kam.), T.Zubčičius 15 (7 atk. kam.), R.Stipcevičius 14 (tritaškiai 4/5).

„Montepaschi": R.Kaukėnas 20, K.Lavrinovičius 16, P.Aradori ir N.Zisis – po 7.