Gytis Masiulis sužaidė įspūdingas rungtynes Europos taurės varžybose, o Panevėžio „Lietkabelis“ (1-3) įsirašė pirmą pergalę turnyre. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 80:73 (19:20, 23:15, 18:23, 20:15) palaužė Antverpeno „Telenet Giants“ (0-4) iš Belgijos.

Nugalėtojams 22-ejų Gytis Masiulis per 33 minutes pelnė 26 taškus (5/9 dvit., 3/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus. Visi keturi šie rodikliai yra geriausi G. Masiulio karjeroje Europos taurės varžybose.

P. Valinskas pridėjo 17 taškų (3/7 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud.) – tai gynėjo rezultatyvumo rekordas turnyre. Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo tiek pat kartų.

„Lietkabelis“ prastai pradėjo rungtynes, kai vien per pirmą kėlinį suklydo net 8 kartus. Įpusėjus antram kėliniui svečiai pirmavo 32:27, bet „Lietkabelis“ spurtavo 15:3 ir ilsėtis išėjo penkių taškų deficitą pavertęs septynių taškų pranašumu.

Panevėžiečiai sėkmingiau pradėjo ir antrą mačo pusę – pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 46:35. Vis tik belgai sumažino atsilikimą, o kėlinį tritaškiu su sirena pabaigęs Kennethas Smithas priartino „Giants“ iki 58:60.

Svečiai lemiamą ketvirtį pradėjo dviem iš eilės 20-mečio Vrenzo Bleijenbergho tolimais šūviais bei spurtu 8:0, leidusiu vėl būti priekyje 66:60.

Likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus 73:73. Vis tik rungtynių pabaigoje tikslesni buvo panevėžiečiai, taškus rinkę baudų metimais.

Rungtynes stebėjo 664 žiūrovai. Kitą savaitę „Lietkabelis“ išvykoje žais su Andoros „MoraBanc“.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 26 (3/5 tritaškiai, 10 atk. kam., 38 naud. bal.), Paulius Valinskas 17 (3/5 tritaškiai, 5 kl.), Troy'us Barniesas 11 (3/3 tritaškiai), Kyle'as Vinalesas 9 (2/10 dvitaškiai, 5 rez. perd.), Marinas Maričius 8 (6 atk. kam.).

„Telenet Giants“: Kennethas Smithas 15 (5/10 tritaškiai, 8 rez. perd.), Ibrahima Faye 14 (9 atk. kam.), Vincentas Kestelootas 12, Stephaunas Branchas 11 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Davidas Dudzinski 10.