Devintąją vietą dvidešimties komandų Italijos futbolo čempionate užimančio Milano "Inter" klubo naujuoju vyriausiuoju treneriu tapo 49-erių metų Roberto Mancini, šiose pareigose pakeitęs atleistą Walterį Mazzarį.

Po 11 turų "Inter" futbolininkai pirmenybėse turi 16 taškų - 4 pergalės, 4 lygiosios ir 3 pralaimėjimai (įvarčiai 17:14). Nuo lyderės - Turino "Juventus" vienuolikės - Milano komandą skiria 12 taškų.

2004-2008 metais Milano vienuolikė su R.Mancini trissyk iš eilės laimėjo šalies čempionatus bei dukart iškovojo šalies taurę.

Anksčiau "Napoli" futbolininkus treniravęs W.Mazzarri "Inter" klube dirbo nuo 2013 metų gegužės, vyriausiojo trenerio pareigose pakeitęs Andrea Stramaccionį.

Savo ruožtu R.Mancini, kuris praėjusiame sezone paliko Stambulo "Galatasaray" (Turkija) ekipą, per savo karjerą teko treniruoti ir "Manchester City" futbolininkus, su kuriais jis iškovojo Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurę bei sykį laimėjo Anglijos čempionatą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.