Milano derbyje „Inter“ sutriuškino „AC Milan“

Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „AC Milan“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją.

Lautaro Martinezas jau 5-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Zlatanas Ibrahimovičius 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Samiras Handanovičius meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Romelu Lukaku 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Z.Ibrahimovičius 38-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

L.Martinezas 57-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

R.Lukaku 66-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.