0

Šeštadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaistos dvejos III-ojo turo rungtynės.

Staigmeną pateikė „Milan“ ekipa, kuri namuose 0:1 pralaimėjo potencialiai vienai silpniausių lygos komandų - Bergamo „Atalanta“ vienuolikei.

Vienintelį įvartį antrajame kėlinyje pelnė „Atalanta“ saugas Luca Cigarini, kuris kamuolį puikiu smūgiu pažeme pasiuntė į tolimąjį „Milan“ vartų kampą.

„Milan“ 0-1 „Atalanta“

• 64' [0 - 1] L. Cigarini

Atkaklioje dvikovoje Palerme vietos „Palermo“ pirmieji išsiveržė į priekį po Egidio Arevalo įvarčio. Puikų perdavimą urugvajiečiui atliko Fabrizio Miccoli.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje, besibaigiant rungtynėms, rezultatą išlygino ir debiutinį savo įvartį pelnė „Cagliari“ naujokas Marco Sau. Beje, puolėjas praėjusiais metais vienoje komandoje (Kastelamarės „Juve Stabia“) rungtyniavo kartu su lietuviu Tomu Danilevičiumi.

„Palermo“ 1-1 „Cagliari“

• 41' [1 - 0] E. Arevalo

• 88' [1 - 1] M. Sau