Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį sužaistos šešerios rungtynės. Dar vieną pergalę iškovojo lyderė „Milan“ ekipa, be didesnio vargo sutriuškinusi „Bologna“ futbolininkus 3:0.

Ši pergalė leido Massimo Allegri auklėtiniams padidinti pranašumą prieš antrąją vietą besidalijančias Turino „Juventus“, „Napoli“ ir Romos „Lazio“ komandas iki 6 taškų.

„Lazio“ galėjo sumažinti atsilikimą, tačiau išvykoje 1:2 pralaimėjo „Juventus“ vienuolikei. Emocingame pirmajame kėlinyje sužaidus vos kelias akimirkas „Juventus“ į priekį išvedė gynėjas Giorgio Chiellini, bet jau netrukus pusiausvyrą atstatė Mauro Zarate.

Po pertraukos atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, tačiau po vartininko Nelsino Musleros klaidos paskutinę minutę pergalę išlėšė „Bianconeri“.

Septintą pergalę pustuščiame Romos Olimpiniame stadione iškovojo „Roma“ klubas, minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs „Bari“. Nors Francesco Totti pirmajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio, sužaidus apie pusvalandį vienintelį įvartį kontraversiškomis aplinkybėmis įmušė nuošalėje buvęs gynėjas Juanas.

Rezultatai:

Turino "Juventus" 2 - 1 Romos "Lazio"

2' [1 - 0] G. Chiellini, 15' [1 - 1] M. Zarate, 90' [2 - 1] M.Krasic.

"Bologna" 0 - 3 "Milan"

9' [0 - 1] K.Boateng, 35' [0 - 2] Robinho, 60' [0 - 3] Z.Ibrahimovic, 78' M.Di Vaio ("Bologna") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Roma" 1 - 0 "Bari"

30' [1 - 0] Juan, 20' F.Totti ("Roma") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Brescia" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"

13' [1 - 0] N.A.Cordova.

"Cagliari" 3 - 0 "Catania"

11' [1 - 0] Nene, 27' [2 - 0] Nene, 71' [3 - 0] Nene, 54' iš aikštės pašalintas R.Martinho ("Catania"), 76' iš aikštės pašalintas T.Morimoto ("Catania").

"Lecce" 3 - 2 Veronos "Chievo"

17' [1 - 0] E.Ofere, 45' [2 - 0] I.Piatti, 55' [2 - 1] M.Bogliacino, 68' [3 - 1] I.Piatti, 90' [3 - 2] D.Mandelli.