Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 m.) rinktinei nepavyko patekti į Europos čempionato pusfinalį. Senojo žemyno pirmenybėse Liepojoje mūsiškės ketvirtfinalyje 61:69 (21:15, 15:15, 12:16, 13:23) nusileido Prancūzijos komandai.

Susitikimo pradžioje sėkmingiau rungtyniavo mūsų šalies atstovės, įgijusios keturių taškų pranašumą - 8:4. Nors lietuvių lyderė Marina Solopova buvo pristabdyta ir tepelnė du taškus, komandą į priekį tempė Giedrė Paugaitė bei Gabrielė Gutkauskaitė. Daugiausia jų pastangomis Lietuva pirmąjį ketvirtį laimėjo šešiais taškais - 21:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje prancūzės sugebėjo pasivyti lietuves ir netgi išsiveržė į priekį - 24:23. Vis tik persvara priešininkės džiaugėsi neilgai. Nors M.Solopova

ir toliau neblizgėjo, jos komandos draugės kompensavo jos taškus ir iki pertraukos susigrąžino turėtą šešių taškų pranašumą - 36:30.

Kaip ir antrajame ketvirtyje, Lietuvos ekipa greitai išbarstė persvarą ir leido prancūzėms persverti rezultatą - 36:37. Varžovės ėmė tolti (36:40), tačiau galiausiai įsižaidė M.Solopova. Krepšininkė tempė komandą ir mūsiškės vėl atsidūrė priekyje - 43:42. Prieš lemiamą mačo dalį rinktines skyrė tik du taškai - 48:46.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje iš įprastine tapusios duobės taip lengvai išlipti Ramunės Kumpienės auklėtiniams nepavyko. Ketvirčio viduryje iniciatyvą perėmusios Prancūzijos krepšininkės susikrovė apčiuopiamą aštuonių taškų pranašumą - 60:52. Tiesa, lietuvės nepasidavė ir likus rungtyniauti mažiau nei dvi minutes deficitas sumažėjo iki dviejų - 61:63. Tačiau galutinai panaikinti skirtumo nepavyko. Prancūzės nebeišleido pergalės iš savo rankų ir žengė į pusfinalį.

Lietuva: M.Solopova 17 (5 rez. perd., 5 kl.), G.Paugaitė (13 atk. kam.) ir G.Gutkauskaitė po 14, I.Visgaudaitė 6, D.Zintikaitė 5, E.Šikšniūtė 4, L.Pikčiūtė 1.

Prancūzija: L.Datchy 22, M.Medenou 13, M.Okou Zouzouo 9 (7 atk. kam.).