24
Menchengladbacho „Borussia“ – Miuncheno „Bayern“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė penkerių pastarųjų metų šalies čempionas Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 1:2 (0:2) gavo antausį nuo Menchengladbacho „Borussia“.

24

Šeimininkus 39-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Thorganas Hazardas. 44-ąją antrąjį „Borussia“ įvartį pelnė Matthiasas Ginteris.

74-ąją minutę „Bayern“ viltis atgaivino Arturo Vidalis, bet svečiai liko be taškų.

„Bayern“ (29 taškai) ir toliau pirmauja Bundeslygoje. „Borussia“ (24 tšk.) pakilo į ketvirtąją poziciją.