Brazilijos rinktinė olimpinio futbolo turnyro ketvirtfinalyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Egipto futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių komandų.

Matheusas Cunha 37-ąją minutę nuostabiu smūgiu nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Brazilijos rinktinę į priekį 1:0.

Douglas Luizas pirmojo kėlinio pabaigoje baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Guilherme Arana 56-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Paulinho 67-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Egipto rinktinės vartų sargas Mohamedas El Shenawy meistriškai atrėmė kamuolį.

Meksikos rinktinė olimpinio futbolo turnyro ketvirtfinalyje 6:3 sutriuškino Pietų Korėjos futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių komandų.

Henry Martinas 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Meksikos rinktinę į priekį 1:0. Dongas Gyeongas Lee 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.Luisas Romo 29-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą meksikiečių naudai 2:1.

Sebastianas Cordova 39-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir šio susitikimo rezultatas tapo 3:1.L.D.Gyeongas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.H.Martinas 54-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino meksikiečių pranašumą 4:2.

S.Cordova 63-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo jau 5:2.Eduardo Aguirre 84-ąją minutę taip pat nukreipė kamuolį į vartus šiame susitikime ir rezultatas tapo triuškinamas 6:2.Pietų Korėjos rinktinei rungtynių pabaigoje paguodos įvartį pelnė Ui-Jo Hwangas ir susitikimas baigėsi 3:6.