Po dešimtosios Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių varžybų dienos – pirmadienio – medalių lentelėje į pirmąją vietą pakilo Vokietijos rinktinė. Jos sportininkai iškovojo 7 aukso, 9 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Į antrąją vietą nukrito JAV atletai, turintys 7 aukso, 8 sidabro ir 10 bronzos apdovanojimų.

Trečiąją vietą užima 6 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos medalius iškovoję Norvegijos sportininkai.

Pirmadienį buvo išdalyti keturi medalių komplektai. Aukso medalius iškovojo Austrijos, Vokietijos, Norvegijos ir Kanados atstovai.

Per dešimt varžybų dienas išdalyti 54 medalių komplektai iš 86. Medalius iškovojo 26 šalių sportininkai (aukso – 16).

24-26. Kazachstanas 0 1 0 1.

Pastaba. Biatlono varžybų vyrų 20 km lenktynėse du sportininkai iškovojo sidabrą.