Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato rungtynėse 3:1 nugalėjo „Lens“ futbolininkus.

Salis Abdulas Samedas 19-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Lens“ futbolininkai liko žaisti dešimtyje.

Kylianas Mbappe 31-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Vitinha 37-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino pranašumą 2:0.

Lionelis Messi 40-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Przemyslawas Frankowskis 60-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:3.