0

Šeštadienio popietę Anglijoje prasidėjo XXIV-asis "Premier" lygos turas.

Tyne-Wear derbyje "Newcastle United" ekipa patyrė triuškinamą pralaimėjimą "Sunderland" futbolininkams.

Dar iki pertraukos Fabio Borini ir Adamo Johnsono įvarčiai leido į priekį įsiveržti Guso Poyet vaduvaujamai ekipai.

Mačo pabaigoje pergalę užtvirtino saugas Jackas Colbackas.

Kitame susitikime "West Ham United" futbolininkai rezultatu 2 - 0 nugalėjo "Swansea City" klubą.

Abu įvarčius po Andy Carrollo perdavimų įmušė Kevinas Nolanas. Tiesa, A.Carrollas antrajame kėlinyje buvo pašalintas iš aikštės.

Vėliau vykusiuose susitikimuose netrūko įdomių rezultatų.

"Manchester United" ekipa ir toliau nesugeba išlipti iš nesėkmių ruožo. Davido Moyeso auklėtiniai išvykoje pralaimėjo "Stoke City" futbolininkams.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo buvęs "Liverpool" saugas Charlie Adamas, tačiau iškart po pertraukos Robinas van Persie rezultatą išlygino.

Vis dėlto, jau po 5 minučių pranašumą Marko Hugheso auklėtiniams puikiu smūgiu sugrąžino tas pats C.Adamas.

Per likusį laiką išlyginti rezultato "raudonieji velniai" nesugebėjo.

Taškus taip pat prarado ir "Tottenham" ekipa, išvykoje sužaidusi lygiosiomis 1 - 1 su "Hull City" futbolininkais.

Įvarčius šiose rungtynėse mušė Shane'as Longas ir Paulinho.

Kituose susitikimuose pergales šventė "Everton", "Southampton" ir "Cardiff City" klubai.