0

Antrąją Kalėdų dieną Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami XVIII-ojo turo susitikimai.

Anksčiausiai vykusiame susitikime "Manchester United" futbolininkai išvykoje išvargo pergalę prieš "Hull City" ekipą.

Šeimininkai rungtynių pradžioje po Jameso Chesterio ir Davido Meylerio įvarčių pirmavo rezultatu 2 - 0, tačiau dar iki pertraukos Chrisas Smallingas ir Wayne'as Rooney atstatė pusiausvyrą rungtynėse.

Antrajame kėlinyje nesėkmingai sužaidė jau minėtas "Hull City" komandos gynėjas J.Chesteris, kuris galva pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Atsitiesti Steve'o Bruce'o auklėtiniai nesugebėjo ir "Manchester United" futbolininkai šventė svarbią pergalę bei įsirašė tris taškus į savo sąskaitą turnyrinėje lentelėje.

Vėliau vykusiuose susitikimuose favoritams sekėsi skirtingai.

Tris taškus namuose iškovojo Jose Mourinho vadovaujami "Chelsea" futbolininkai. Edeno Hazardo įvartis lėmė "aristokratų" pergalę prieš "Swansea City" ekipą.

Kita sostinės ekipa "Arsenal" atsitiesė derbyje su "West Ham" ir įsirašė svarbius tris taškus į savo sąskaitą.

Antrojo kėlinio pradžioje Carltonas Cole'as po Wojciecho Szczesny klaidos išvedė į priekį Samo Allardyce'o auklėtinius, tačiau du Theo Walcotto bei vienas Lukaso Podolskio įvartis lėmė "kanonierių" pergalę išvykoje.

Tuo tarpu "Tottenham" ekipai sekėsi ne taip gerai. Timo Sherwoodo vadovaujama komanda išvykoje sužaidė lygiosiomis 1 - 1 su "West Bromwich" klubu. Įvarčius pelnė Christianas Eriksenas bei Jonas Olssonas.

Pralaimėjimą namuose patyrė Roberto Martinezo treniruojami "Everton" futbolininkai, nusileidę "Sunderland" ekipai.

23-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas vartininkas Timas Howardas, o 11 metrų baudinį realizavo Sung-Yong Ki.

Triuškinamas pergales šventė "Newcastle" bei "Southampton" klubai. Alano Pardew auklėtiniai namuose 5 - 1 nepasigailėjo "Stoke City" futbolininkų, o Mauricio Pochettino vadovaujami futbolininkai išvykoje 3 - 0 sutriuškino "Cardiff City" ekipą.

Vakarinėse rungtynėse jėgas išmėgins du "Premier" lygos grandai. "Manchester City" ekipa namuose priims "Liverpool" futbolininkus.