10
„Liverpool“ – Mančesterio „City“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijoje, „Wembley“ stadione buvo sužaistas „Capital One Cup“ finalas tarp Mančesterio „City“ ir „Liverpool“ klubų. Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 0:0 (0:0), o čempionais po 11 metrų baudinių serijos tapo Mančesterio futbolininkai, laimėję seriją 3:1.

10

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, o įsimintiniausias per kėlinį įvykęs epizodas – „Liverpool“ gynėjo Mamadou Sakho patirta trauma. Antrasis kėlinys nė iš tolo nebuvo panašus į pirmąjį. Jau 49-ąją minutę po Sergio Aguero perdavimo Mančesterio „City“ saugas Fernandinho atliko smūgį į vartus, o prastą poziciją užsiėmęs, kamuolį į vartus praleido Simonas Mignolet.

Po įvarčio prasidėjo atviras futbolas ir geltonų kortelių lietus. 80-ąją minutę buvęs „Liverpool“ žaidėjas Raheemas Sterlingas privalėjo pasiųsti antrąjį kamuolį į S.Mignolet vartus, tačiau jo smūgis iš poros metrų buvo netikslus. Iki kėlinio pabaigos iniciatyvą perėmė Mančesterio „City“ klubas, tačiau „miestiečiams“ pasižymėti nepavyko ir kova persikėlė į pratęsimą.

Per papildomus du kėlinius po 15 minučių abi komandos degė noru pelnyti pergalingą įvartį tačiau vartininkai, S.Mignolet ir W.Caballero buvo nuostabūs ir gelbėjo savo komandas. Praėjus 120 minučių paaiškėjo, kad viskas spręsis po 11 metrų baudinių serijos. Joje geriau sekėsi Mančesterio „City“ klubas, o W.Caballero atlaikė net 3 smūgius.