„Manchester City“ davė ženklą, kad ambicingi priešsezoniniai planai nebuvo vien tik tuščiažodžiavimas – pirmadienio vakarą centriniame antrojo Anglijos „Premier“ lygos turo mače Roberto Mancinio auklėtiniai namuose net 3:0 (1:0) nušlavė ne geriausius laikus išgyvenantį FC „Liverpoolį“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė išnaudoję bene pirmą susikurtą realią progą, kai 13 min. po naujoko J. Milnerio perdavimo iš krašto kamuolį į tinklą iš arti nukreipė saugas Garethas Barry – 1:0. Kiek vėliau G. Barry galėjo padvigubinti pranašumą, tačiau galimybės neišnaudojo, o kitoje aikštės pusėje išsiskyrė du tolimi netikslūs Steveno Gerrardo bandymai.

Po pertraukos vėl sėkmė lydėjo „Man. City“ – teritorinį pranašumą turėję šeimininkai 52 minutę įmušė antrą įvartį, kai po kampinio ir kilusios sumaišties iš labai arti kamuolį į tinklą nukreipė C. Tevezas.

FC „Liverpool“ į tai atsakė įvarčiu turėjusia pasibaigti ataka, bet po S. Gerrardo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą, po akimirkos Davido N'Gogo bandymą atrėmė vartininkas J. Hartas, suskubęs atmušti Fernando Torreso bandymą iš arti.

Ir „Man. City“ tuo pasinaudojo. 68 min. Martinas Skrtelis baudos aikštelėje pargriovė Adamą Johnsoną, o 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo C. Tevezas – 3:0.

Tokiu būdu po dviejų turų su 4 taškais „Man. City“ pakilo į ketvirtą vietą, o FC „Liverpool“, kol kas sukrapštęs tik 1 tašką, nukrito net į septynioliktą poziciją.