Sunkią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje pasiekė „Manchester United“ ekipa. Šeštadienio vakarą „Manchester United“ tik minimalia persvara 1:0 nugalėjo lygos autsaiderius „Burnley“ futbolininkus.

Nepaisant skirtingų pozicijų turnyrinėje lentelėje, šiose rungtynėse namuose žaidę „Burnley“ futbolininkai dažniau kontroliavo kamuolį ir atliko daugiau smūgių į varžovų vartus.

Rungtynių pradžioje daug problemų „United“ gynybai pridarė Zeki Amdouni. Iš pradžių šveicaras po skersuoto kamuolio 10-ąją rungtynių minutę smūgiu galva privertė padirbėti svečių vartininką Andre Onana. Kiek vėliau jis gavęs puikų komandos draugo perdavimą ir pabėgęs prieš vartininką šį jau įveikė, bet jo smūgis pataikė į vartų virpstą.

„Manchester United“ į tai atsakė sėkmingu kampiniu: po jo 25-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Jonny Evansas. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog dėl nuošalės įvartis nėra įskaitomas.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę sublizgėjo Bruno Fernandesas. „Manchester United“ kapitonas atliko smūgį neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės ir nepaliko jokių vilčių šeimininkų gynybai.

Antrajame rungtynių kėlinyje daugiau laiko kamuolį kontroliavo „Burnley“ atstovai, bet tiek ir jiems, tiek ir „Manchester United“ atstovams sunkiai sekėsi kurti progas prie varžovų vartų. Abejų komandų atakos dažniausiai baigdavosi prieš lemiamą atakos fazę, arba gynėjams blokuojant atliktą smūgį.

Pergalė leido „Manchester United“ nutraukti dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją ir pakilti į aštuntąją „Premier“ lygos poziciją.