„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bernardo Silva jau 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Gabrielis Jesusas 3-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir tiksliu smūgiu galva išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Raheemas Sterlingas 38-ąją minutę tiksliai uždarė Ilkay Gundogano perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.  Saugas Riyadas Mahrezas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Po pertaukos svečiai turėjo šansų ir pasižymėti dar ne kartą, bet rezultatas liko nepakitęs.

„Manchester City“ tai buvo jau devintoji iš eilės pergalė „Premier“ lygoje.

Kitame anksčiau pasibaigusiame mače Londono „Fulham“ namuose 0:2 nusileido „Leicester City“ ekipai.