„Liverpool“ klubas FA „Community Shield“ taurės finale 3 – 1 įveikė „Manchester City“ futbolininkus ir iškovojo pirmąjį šio sezono titulą.

Įdomūs faktai:

• Julianas Alvarezas tapo trečiuoju argentiniečiu, pasižymėjusiu „Community Shield“ taurėje po Sergio Aguero (du kartus) ir Carloso Tevezo.

• Mohamedas Salah prisidėjo tiesiogiai prie trylikos „Liverpool“ pelnytų įvarčių prieš „Manchester City“ (8 įvarčiai ir 5 rezultatyvūs perdavimai).

• „Liverpool“ iškovojo FA „Community Shield“ taurę šešioliktąjį kartą klubo istorijoje (1964*, 1965*, 1966, 1974, 1976, 1977*, 1979, 1980, 1982, 1986*, 1988, 1989, 1990*, 2001, 2006).

Iš varžovų gynybos gniaužtų išsilaisvinęs Mohamedas Salah 4-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Andrew Robertsonas 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas nepakito.

Luisas Diazas 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą „Man City“ vartininkas Edersonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 21-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 34-ąją minutę atliko smūgį, tačiau „Liverpool“ vartų sargas Adrianas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Riyadas Mahrezas 47-ąją minutę atliko smūgį ,tačiau pastarasis varžovų vartininkui problemų nesukėlė ir pasižymėti nepavyko.

Julianas Alvarezas 70-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

M .Salah 83-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

E. Haalandas 92-ąją minutę pasiuntė kamuolį tiksliai į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Darwinas Nunezas 94-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino „Liverpool“ ekipos triumfą 3:1.