Antradienį sausakimšame LFF stadione Vilniuje vietos „Žalgiris“ 1 – 0 įveikė „Malmo FF“ (Švedija) ekipą ir pergalingai pradėjo UEFA Čempionų lygos atrankos antrąjį etapą.

Kaip po rungtynių kalbėjo „Malmo FF“ vartininkas Johanas Dahlinas, jo komanda nusileido noru kovoti.

„Jie laimi visus pirmuosius ir antruosius kamuolius ir yra daug alkanesni nei mes“, – sakė vartininkas.

„Malmo FF“ jau rungtynių pradžioje galėjo išsiveržti į priekį, tačiau laisvas Veljko Birmancevičius smūgiavo aukštai virš vartų. Vėliau žalgirietis Mathias Oyewusi Kehinde smūgiavo laisvą smūgį tiesiai į J.Dahliną, o po kelių minučių neišnaudojo fantastiškos progos ir pro šalį smūgiavo iš labai arti.

Visgi sužaidus 4 minutes antrame kėlinyje „Žalgirį“ į priekį išvedė Fabienas Ourega ir kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo pergalingas įvartis.

„Mes nelendame į dvikovas. Jie nori daugiau. Atrodėme šiek tiek bejėgiai ir be noro bei motyvacijos žaisti. Šansų, kuriuos jie turėjo, nebuvo daug, tačiau jie buvo puikūs. Tuo pat metu mes taip pat turime puikių šansų, tačiau apskritai, tai buvo blogai“, – sakė J. Dahlinas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą trečiadienį Malmėje.

„Sužaidėme pusę serijos ir mums liko mačas namuose. Turime pakilti ir parodyti didesnį alkį, tačiau jie jaučiasi daug alkanesni ir nori daugiau. Mes neatiduodame šimto procentų ir nerodome, jog esame verti būti „Malmo FF“ žaidėjais“, – kalbėjo vartininkas.