Permės „Parma“ (10/12) VTB lygoje Vieningoje lygoje iškovojo itin svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 78:76 (25:22, 20:27, 19:13, 14:14) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (19/4) klubą.

Mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis.

„Parma“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje pirmavo 74:69, bet svečiai netrukus po mini spurto priartėjo iki 76:77.

Po Ado Juškevičiaus taiklaus baudos metimų šeimininkai pirmavo 78:76,o švieslentėje dar degė keturios sekundės iki kėlinio pabaigos.

Nors kamuolį savo rankose turėjo „Zenit“, bet per likusį laiką jiems nieko išpešti nepavyko ir „Parma“  šventė pergalę.

Nugalėtojams A.Juškevičius per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė, išprovokavo varžovų 4 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

E.Žukauskas per 29 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, išprovokavo 4 varžovo pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Artūras Gudaitis „Zenit“  gretose pasižymėju vos tašku (0/2 dvit., 1/4 baud.), bet atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą, išprovokavo tris pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko vieną naudingumo balą.

Nugalėtojams Borisas Savovičius dar surinko 11 taškų, Marcelis Ponitka pridėjo 10.

„Zenit“ gretose Billy Baronas įmetė 17, Andrejus Zubkovas surinko 13, o Tarickas Blackas pridėjo 11 taškų.