Madrido klubas užduso varžovų gynybos gniaužtuose

Įspūdingą gynybą pademonstravusi Stambulo „Fenerbahce“ (12/10) komanda įsirašė pergalę Eurolygoje.

Turkijos grandas namuose 66:51 (19:8, 8:9, 21:13, 18:21) nukovė Madrido „Real“ (20/4) krepšininkus ir nutraukė jų devynių pergalių seriją turnyre.

Stambulo klubui tai buvo jau penktos laimėtos rungtynės paeiliui. Jau pirmajame kėlinyje turkai ėmė įrodinėti savo pranašumą ir jį uždarė atkarpa 17:0, kas leido susikrauti dviženklę persvarą (19:8).

Per pirmuosius du kėlinius „Fenerbahce“ krepšininkai į savo krepšį praleido viso labo 17 taškų (27:17).

Po didžiosios pertraukos skirtumas išaugo iki rekordinio 18 taškų (48:30), po kurio aikštės šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir toliau bei iškovojo užtikrintą pergalę – 66:51.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 12 (2/4 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 5 kld.), Melihas Mahmutoglu ir Dyshawnas Pierre‘as (8 atk. kam.) po 10, Jehyve‘as Floydas 9, Pierria Henry 8 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (6/7 dvit., 2/3 baud., 9 atk. kam., 27 n. b.), Sergio Llullas 12 (2/11 trit.), Rudy Fernandezas 9 (2/9 trit.), Carlosas Alocenas 4 (5 rez. perd.).