23 metų 195 cm ūgio serbas Milošas Teodosičius pasaulio čempionate Turijoje galbūt nežaidžia taip galingai, kaip iš jo buvo laukiama. Didesnio atakų organizatoriaus indėlio ypač trūko aštuntfinalio susitikime su Kroatija.

Kroatai buvo palaužti tik paskutinę sekundę (73:72), o M.Teodosičius toli gražu nežibėjo. Pirėjo „Olympiacos" atstovas per 26 minutes pasižymėjo vos 3 taškais (1/6 metimų „iš žaidimo“), o suklydo 4 kartus.

Tiesa, serbų vyriausiasis treneris Dušanas Ivkovičius atskleidė paslaptį, pateisinančią tokį blankų M.Teodosičiaus pasirodymą.

„Užsienio žurnalistams nesakiau, tačiau jums pasakysiu, – į Serbijos žiniasklaidos atstovus kreipėsi nacionalinės komandos vairininkas. – Milošas žaidžia nepaisant lūžusio piršto. Jam sunku valdyti kamuolį su dešine ranka.“

Pasaulio čempionate Turkijoje M.Teodosičius aikštėje vidutiniškai praleidžia po 25 minutes, renka 11,3 taško, atkovoja 2,8 bei perima 2,5 kamuolio ir atlieka po 4 rezultatyvius perdavimus.

Dėl FIBA sankcijų po muštynių Akropolio taurės turnyre, gynėjas buvo priverstas praleisti pirmąsias dvi planetos pirmenybių rungtynes.

Primename, jog ketvirtfinalyje serbai susitiks su Ispanijos krepšininkais.