Ketvirtąją pergalę iš eilės Ispanijos čempionate iškovojo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ (4/0) klubas, kuris svečiuose po fantastiškos rungtynių pabaigos 88:86 (16:23, 27:13, 18:22, 27:28) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (0/4) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pustrečios minutės aikštės šeimininkai dar turėjo dvylikos taškų pranašumą (82:70), tačiau „Real“ komanda surengė spurtą 16:4 ir per dvi minutes išlygino rezultatą - 86:86. Galimybe vėl išsiveržti į priekį „Gran Canaria“ nepasinaudojo, o pergalę svečiams išplėšė Rudy Fernandezas.

15 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis surinko 7 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/2, baudos 3/4) taškus, atkovojo 2 kamuolius, sykį suklydo bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Jaycee Carrollas (tritaškiai 6/11), 16 - R.Fernandezas, 9 - Felipe Reyesas (8 atk. kam.).

„Rea“ kartu su „Valencia“ klubu turnyro lentelėje dalijasi 1-2 pozicijas.