0

Londono olimpinių žaidynių dziudo varžybose penktadienį išdalinti paskutiniai du medalių komplektai. Vyrų svorio kategorijoje virš 100 kg triumfavo penkiskart pasaulio čempionas ir Pekino žaidynių bronzos medalio laimėtojas Prancūzijos atstovas Tedis Rinė (Teddy Riner).

204 cm ūgio 131 kg sveriantis 23-ejų metų dziudo imtynininkas finale nugalėjo 9 cm žemesnį ir 16 kg mažiau sveriantį 32-ejų metų rusą Aleksandrą Michailiną.

Bronzos medalius iškovojo 203 cm ūgio 155 kg sveriantis 25-erių metų brazilas Rafaelis Silva ir 192 cm ūgio 145 kg svorio 32-ejų metų vokietis Andreasas Telceris (Andreas Toelzer). Beje, Brazilijos imtynininkas aštuntfinalyje nugalėjo lietuvį Marių Paškevičių.

Moterų svorio kategorijoje virš 78 kg 22-ejų metų kubietė Idalis Ortis (Idalys Ortiz). Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja finale nugalėjo 27-erių metų japonę Miką Sugimoto.

Bronza atiteko Pekino žaidynių nugalėtojai 29-erių metų kinei Tong Ven (Tong Wen) ir 33-ejų metų britei Karinai Brajant (Karina Bryant).