Pirmą pergalę Graikijos pirmenybėse iškovojo Salonikų PAOK klubas (1/2), kuriam atstovauja Martynas Andriuškevičius. Lietuvio ekipa namuose 84:70 (27:25, 23:19, 15:16, 19:10) pranoko Atėnų „Ilisiakos“ (1/2) klubo krepšininkus.

M.Andriuškevičius rungtyniavo tik 6 minutes ir taškų nepelnė (dvitaškiai 0/1), bet atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo vieną varžovo pražangą ir dukart suklydo.

Nugalėtojams Marcusas Goree surinko 23 taškus, Dimos Dikoudis pridėjo 21, Mihalis Giannakidis - 16.

Pralaimėjusiems Leonidas Kaselakis įmetė 17 taškų, Nikos Hatzis pelnė 11, Miroslavas Todičius- 9 taškus.