Antrąjį Ispanijos krepšinio divizioną trečiąjį kartą komandos istorijoje laimėjo ir kelialapį į elitinę lygą iškovojo Martyno Andriuškevičiaus Alikantės „Lucentum“ ekipa, kuri sekmadienį finale 72:66 įveikė „Mellila“ klubą.

Alikantės ekipa dar pirmajame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą, o po spurto 11:0 trečiojo ketvirčio pradžioje „Lucentum“ pranašumas pasiekė net devyniolika taškų (52:33). Visgi trylikos minučių atkarpą „Melilla“ sugebėjo laimėti net 25:8 ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui iš didžiulės Alikantės komandos persvaros teliko du taškai - 60:58. Susitikimo pabaigą vėl šiek tiek sėkmingiau rungtyniavo Alikantės klubas, kuris iškovojo pergalę rezultatu 72:66.

Po septynerių metų pertraukos stipriausia antrosios lygos ekipa tapusiai “Lucentum“ M.Andriuskevičius po 8 minutes pelnė 3 (dvitaškiai 0/2, tritaškiai ½) taškus, atkovojo 3 kamuolius bei buvo priverstas palikti aikštelę dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

Nugalėtojams po 21 tašką surinko Kyle‘as Hillas ir Giullermo Miguelis, po 10 - Tayloras Coppenrathas ir Carlosas Medina.

“Melilla“ komandoje išsiskyrė Diego Ciorciari (13 tšk.), Rafaelis Navajas ir Hectoras Blanko (po 11 tšk.).