Į NBA kovas įsitraukė ir Dalaso „Mavericks“ (0-1) klubas. Tiesa, jie savo pirmajame mače neturėjo jokių šansų, kai svečiuose net 87:113 (20:22, 24:29, 20:35, 23:27) pralaimėjo Atlantos „Hawks“ (1-0) komandai.

Dalaso ekipa nors nuolat atsilikinėjo, bet pirmoje mačo pusėje išliko šalia varžovų. Vis dėlto antrajame kėlinyje lyderių tempiama Atlanto komanda įgijo 12 taškų persvarą (43:31).

Galiausiai rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Nuo tada „Hawks“ šovė taip į priekį, kad varžovai nieko pakeisti jau nebegalėjo.

Netrukus skirtumas pasiekė ir 21 tašką (73:52).

Mačui artėjant prie pabaigos nugalėtojas jau nekėlė abejonių

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Cameronas Reddishas, kuris pelnė 20 taškų. Trae Youngas pridėjo 19 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Dalaso klube lyderis Luka Dončičius surinko 18 taškų (4/10 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 11 atkovotų kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Cameronas Reddishas 20, Trae Youngas 19 (14 rez. perd., 5 klaid.), Johnas Collinsas 16, Clintas Capela 12 (13 atk. kam.), De'Andre Hunteris ir Bogdanas Bogdanovičius  po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 18 (11 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaid.), Jalenas Brunsonas 17, Timas Hardaway 14, Kristaps Porzingis 1.