Dalaso „Mavericks“ komanda atkrintamosiose varžybose galiausiai sulaukė Luka Dončičiaus pagalbos, tačiau tai pergalės neatnešė. Dalaso klubas svečiuose 99:100 (23:24, 19:30, 39:24, 18:22) po atkaklaus mūšio nusileido Jutos „Jazz“ krepšininkams. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 2-2.

Po traumos ant parketo sugrįžęs L. Dončičius žaidė 34 minutes ir pasižymėjo dvigubu dubliu: 30 taškų bei 10 atkovotų kamuolių.

Raumenis aikštės šeimininkai ėmė demonstruoti antrajame kėlinyje, kada pirmą kartą mače susikrovė dviženklį pranašumą (35:51).

Vis dėlto, svečiai nesiruošė nuleisti rankų ir po didžiosios pertraukos visiškai panaikino deficitą bei persvėrė rezultatą (76:74).

Likus žaisti 40 sekundžių ketvirtajame kėlinyje, L.Dončičius tritaškiu, atrodė, jau žudė aikštės šeimininkus ir skirtumas išaugo iki keturių taškų (99:95).

Visgi, jau kitoje atakoje Donovanas Mitchellas atsakė dvitaškiu su to paties L.Dončičiaus pražanga (99:98).

Vėliau prie baudų metimo linijos stojo „Mavericks“ aukštaūgis Dwightas Powellas, tačiau abu metimai skriejo pro šalį. Likus 11 sekundžių, D.Mitchellas pakabino kamuolį Rudy Gobertui, kuris atakų užbaigė dėjimu (99:100).

Svečių gelbėtoju galėjo taptis Spenceris Dinwiddie, bet tritaškis tikslo nepasiekė.

Dabar serija grįžta į Dalasą, kur bus žaidžiamas penktasis serijos mačas. Jis įvyks balandžio 26 dieną.

„Mavericks“: Luka Dončičius 30 (7/11 dvit., 4/10 trit., 4/4 baud., 10 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 23, Reggie Bullockas (7 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas ir Dwightas Powellas (7 atk. kam.) po 11, Spenceris Dinwiddie 5.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 25 (6/11 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), Donovanas Mitchellas 23 (2/10 trit., 7 rez. perd.), Rudy Gobertas 17 (15 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 12, Royce‘as O‘Neale‘as 7, Mike‘as Conley ir Juancho Hernangomezas po 6.